MÖBLER / Bord / Fällbord 7428044

nr 742 8044

Fällbord

omkring 1800, Alrotsfanér, Dia46, höjd: 72

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.900 kr

måndag 27 februari 2012

  • Klassiska